• (0)

Nakliye - Kargo ve Teslimat Koşulları Sözleşmesi

Müşteri tam adı: [customer_fullname]
Müşteri e-posta: [customer_email]
Müşteri telefon: [customer_telephone]
Ödeme şirketi: [payment_company]
Ödeme adresi: [payment_address]
Ödeme tam adresi: [payment_full]
Ödeme yöntemi: [payment_method]
Ürünler ve Toplamlar: [ürünler]
Sipariş kimliği: [order_id]Ön Bilgilendirme ve Temel Koşullar:

1- Her türlü soru ve sorununuz için vakit kaybetmeden site@kuzeyhome.com mail adresine yazmadığınız takdirde mağduriyet yaşayabilirsiniz. İletişim kanalı olarak daima ve sadece yazılı iletişimi kabul ediyoruz.

2- Ülke sınırları içerisinde kargo - nakliye ücreti ödemezsiniz.

3- Kargo şirketi ile gönderilen küçük ve / veya montaj gerektirmeyen ürünler ile ilgili her türlü sorunda birinci ve sorumlu muhatabınız taşımayı yapan kargo şirketidir.

4- Arıza servisi için gelinmişse ve hasar kullanıcı kaynaklı değilse servis ücreti de, servisin ulaşım ücretini de ödemezsiniz.

5- Satış sözleşmesinde yer alan koşullar doğrultusunda değişim gerçekleşiyorsa, nakliye ücreti ödemezsiniz.

6- Bu sözleşme Mesafeli Satış Söleşmesi'nin ayrılmaz bir parçası olup, çoğunlukla birlikte anlamlıdır.Diğer Açıklamalar:

Teslimat ya da kurulum esnasında hasar gören ya da eksik ürünlerle ilgili kurulum ekibimiz bize bilgi verecektir ancak sizin de yukarıda belirtilen mail adresine gerekirse fotoğraflı olarak bilgi aktarmanız daha hızlı, etkili ve adil bir çözüm için yardımcı olacaktır.

Eksik ya da hasar nedeniyle herhangi bir nakliye ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

Garanti belgelerini imzalamadan önce ürünleri incelemenizi ve eksiksiz teslim aldığınızı teyid etmenizi rica ederiz. Bir sorun varsa yukarıda belirtilen mail adresine gerekirse fotoğraflı olarak bilgi aktarmanız daha hızlı, etkili ve adil bir çözüm için yardımcı olacaktır.

Ürününüzü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu durumda yukarıda belirtilen mail adresine gerekirse fotoğraflı olarak bilgi aktarmanız daha hızlı, etkili ve adil bir çözüm için yardımcı olacaktır.

Kontrol etmenize rağmen göremediğiniz ve sonradan farketmiş olduğunuz hasar ya da eksik parça çıkması durumunda yukarıda belirtilen mail adresine gerekirse fotoğraflı olarak bilgi aktarmanız daha hızlı, etkili ve adil bir çözüm için yardımcı olacaktır.

Sipariş sonrasında kurulum için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kargo şirketi teslimat öncesi sizi aramayacaktır. Kargo takip numaranızla siparişinizin son durumunu takip etmenizi öneririz.

Siparişleriniz bir kez dağıtıma çıkmaktadır. Adresinizde size ulaşılamaması durumunda gönderiniz teslim alabilmeniz adına 2 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilmektedir. Böyle bir durumda paketinizi şubeden teslim alabilirsiniz. Alamıyorsanız, Kargo şirketine bilgi vermenizi rica ederiz.

Ürününüzü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu durumda yukarıda belirtilen mail adresine gerekirse fotoğraflı olarak bilgi aktarmanız daha hızlı, etkili ve adil bir çözüm için yardımcı olacaktır.

Gönderilecek ürünlerin üretim ya da stok durumlarında farklılık olabileceği için ayrı siparişlerin tek kargo ile gönderimi mümkün olmayabilir.

Ürünleriniz siparişte seçmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Ürünlerin ayrı ayrı adreslere gönderimi çoğunlukla mümkün değildir. Dilerseniz teslimat adresinizi değiştirebilir ve siparişinizin farklı bir adrese gönderimini sağlayabilirsiniz.

Gönderilecek ürünlerin üretim ya da stok durumlarında farklılık olabileceği için ayrı siparişlerin tek kargo ile gönderimi mümkün olmayabilir.

Kargolu ve nakliye/kurulum gerektiren ürünleri birlikte göndermemiz mümkün olmayabilir.

Bir sipariş içinde sadece tek bir teslimat adresi belirtilebilmektedr. Bir siparişin sitede kargo ya da nakliye/kurulum ücreti hesaplanacağı için farklı adreslere gönderim yapmak istediğiniz ürün ya da ürünlere ayrı siparişler oluşturmanızı rica ederiz.

Siparişinizin güvenliği açısından teslimatı belirttiğiniz kişiler haricinde teslimat yapılması uygun olmayabilir. Dilerseniz sipariş notu alanına teslimatın yapılmasını istediğiniz kişi ya da kişileri ekleyebilirsiniz. Bu durumda dahi yaşanabilecek aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır. (Kargolu ürünlerde kargo şirketinin politikaları geçerlidir.)

Teslimat esnasında adreste birinici derece akrabanız olması durumunda resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslimat yapılabilecektir. (Kargolu ürünlerde kargo şirketinin politikaları geçerlidir.)

Randevulu Teslimatlarda teslimat ve kurulum sırasında mutlaka adreste bulunmanızı tavsiye etmekteyiz. Adreste bulunmadığınız durumlarda kurulum esnasında ve sonrasında yaşanabilecek durumlarda sorumluluk size ait olacaktır.

Siparişlerinizin güvenliği ve nitelikli takibinin yapılabilmesi için teslimat adresi olarak kargo şubesi seçmenizi tavsiye etmemekteyiz.

Kargo firması teslimat öncesi sizi arayarak teslimat hakkında bilgi veremeyecektir. Kargo yetkilisi teslimat için adresinize uğradığında adreste sizi ya da birinci derece yakınınızı bulamazsa çağrı notu bırakmakta ve siparişinizi şubeye getirmektedir. Adreste bulunulamadığı için teslimatı gerçekleşemeyen siparişler kargo şubesinde ortalama 2 gün bekletilmektedir.

Nakliye ve kurulum gerektiren ürünler Randevulu Teslimat ile adresinize getirilmektedir. Mağaza yetkililerimiz teslimat öncesinde sizi arayarak bilgi vereceklerdir. Belirtmiş olduğunuz randevu tarihinde adreste bulunmayacağınız durumlarda, site@kuzeyhome.com adresine mail atarak bilgi vermenizi rica ederiz. Mağaza yetkililerimiz size tekrar ulaşarak uygun gün için randevu alacaklardır.

Teslimat ve kurulum için gelindiğinde adreste bulunamamanız durumunda teslimat yetkililerimiz telefonla size ulaşacak yeniden ziyaret için bilgi talep edeceklerdir.


İşbu sözleşme taraflar arasında [date_added] tarihinde akdedilmiştir. "Müşteri" gerek sipariş verilmeden önce internet sitesinde, gerekse de sipariş verildikten sonra, iş bu sözleşmeyi okuduğunu, içerdiği tüm bilgi ve koşulları kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.